BlowTech | Dmuchawy Wrocław | 71 363 18 59 | blowtech@blowtech.com.pl | KONTAKT
BlowTech | Dmuchawy Wrocław | 71 363 18 59 | blowtech@blowtech.com.pl | KONTAKT

O firmie

BlowTech Sp. z o.o. jest firmą postrzegającą stale wzrastające zapotrzebowanie inwestycyjne rynku polskiego na takie urządzenia jak dmuchawy, systemy napowietrzania oraz oczyszczania ścieków.

Nasza działalność oparta jest na współpracy ze znanymi w Polsce i Europie producentami dmuchaw, systemów napowietrzania i oczyszczania ścieków, które od wielu już lat cieszą się uznaniem ich użytkowników.

Przesłanie firmy stanowi dostawa urządzeń wytwarzanych na bazie najnowszej myśli technicznej oraz w oparciu o najnowocześniejsze europejskie technologie i materiały. Systematycznie poszerzana oferta dostępnych produktów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.

Udzielamy wszechstronnej pomocy we właściwym doborze technicznym oferowanych urządzeń oraz przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania tak w zakresie dodatkowych potrzeb sprzętowych oraz akcesoriów, jaki materiałów eksploatacyjnych, w tym do już eksploatowanych urządzeń.

Dostępność przedmiotowych urządzeń dla naszych Kontrahentów osiągamy poprzez minimalizację kosztów własnych, co ma odzwierciedlenie w konkurencyjności oferowanych cen z tytułu realizacji dostaw handlowych.

BlowTech Sp. z o o.

Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel. 71 363 18 59
blowtech@blowtech.com.pl

BlowTech Sp. z o o.

Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel. 71 363 18 59
blowtech@blowtech.com.pl

Szanowni Państwo
Pragniemy poinformować, iż w okresie aktualnie rekomendowanych przez władze rządowe zasad zmierzających do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, podjęliśmy decyzję o zdalnym wykonywaniu naszych obowiązków służbowych
w trybie tzw. ”home office”.

Wszystkie działania naszej firmy pozostają niezmienione a obsługa i realizacja nowych oraz aktualnych kontraktów są w pełni skuteczne i terminowe.

Zapraszamy naszych kontrahentów oraz osoby zainteresowane ofertą handlową firmy do kontaktu telefonicznego +48 71 3631859 i poprzez e-mail blowtech@blowtech.com.pl

Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin